Nie masz czasu na pranie i prasowanie? Zrobimy to za Ciebie.

Nasze usługi

Pranie wodne, pranie dywanów, sukien ślubnych, czyszczenie chemiczne, magiel, krochmal, prasowanie, to nasza specjalność.

Pranie wodne

Pranie na mokro – skutecznie usuwamy wszelkie zabrudzenia z tkanin. Korzystamy z profesjonalnych środków piorących z wykorzystaniem naturalnych sposobów krochmalenia.

Dzięki zastosowaniu profesjonalnych środków i sprawdzonych metod nasze pranie jest lśniace jak biel.

Pełen zakres usług – cennik

Czyszczenie chemiczne

Pranie na sucho – nasz proces czyszczenia jest całkowicie zautomatyzowany i bezpieczny dla środowiska.

Proces czyszczenia zaczynamy od rozpoznania i wstępnego odplamienia. Następnie rozpoczyna się czyszczenie właściwe usuwające plamy i wszelkie typu zabrudzenia.

Wykonujemy również pranie metodą typu LagoonTM opracowaną przez koncern Electrolux we współpracy z Woolmark. System LagoonTM wykorzystuje wodę i biodegradowalne detergenty.

Prasowanie, Maglowanie, Krochmalenie

Korzystając z naszego prasowania i maglowania Twój materiał dłużej zachowuje świeżość i trwałość. Zostaje pozbawiony drobnoustrojów oraz alergenów, które mogłyby przetrwać pranie.

Prasujemy tylko na profesjonalnych stołach wyposażonych w ciężkie żelazka parowe przez co jakość naszych usług jest wysoka. Dodatkowym atutem tego sprzętu jest dezynfekcja tkanin z roztoczy i różnego rodzaju alergenów.

Pranie sukien ślubnych

Specjalizujemy się w usługach czyszczenia chemicznego i prania wodnego sukien ślubnych i wieczorowych.

Do pielęgnacji niezwykłych materiałów z których wykonane są suknie ślubne i wieczorowe stosujemy najlepszej jakości środki chemiczne dzięki którym wszelkiego rodzaju zabrudzenia znikają bez śladu.

Pranie firan, zasłon, pokrowców, kołder

Pranie firan i zasłon – w zależności od ich rodzaju tkanin wykonujemy pranie wodne lub czyszczenie chemiczne.
Do tego typu materiałów dobieramy odpowiednie profesjonalne środki piorące. Dzięki temu uzyskujemy świetną jakość i zadowolenie Klientów.

Pranie pokrowców – proces ten również wymaga właściwego dostosowania srodków piorących, aby uzyskać zamierzony efekt.

Pranie kołder i poduszek – w ofercie mamy usługę dzięki której usuwamy całkowicie roztocza z materiału. Usługa szczególnie polecane dla alergików.

Pranie dywanów

Wykonujemy pranie dywanów. Usługa ta wymaga doświadczenia i odpowiednich umiejętności, które posiadamy. Wyróżnia nas jakość, precyzja i dokładność.

Usługi pralnicze dla Firm, Hoteli i Restauracji

Kompleksowe usługi dla firm i instytucji – wysoka jakość oraz terminowość obsługi.

Oszczędzamy Twój czas i pieniądze.

Wiemy, co to znaczy brak czasu, dlatego proponujemy usługę pranie na telefon.
Oferujemy możliwość zamówienia odbioru prania przez telefon. Odbierzemy pranie pod wskazanym adresem, a następnie już wyprane i wyprasowane dostarczymy w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

Przewiń na górę