Pranie dywanów Warszawa Praga Południe

Pralnia dywanów - Warszawa Praga Południe

Masz w domu dywany, ale ich pranie jest dla Ciebie trudne? Chcesz, by Twój dywan odzyskał dawny wygląd? Jesteś zmęczony ciągłym czyszczeniem i brakiem oczekiwanego efektu? Zapraszamy do skorzystania z usług prania dywanów w naszej pralni. Pralnia znajduje się w Warszawie, na Gocławiu (Praga Południe). Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firm, hoteli oraz restauracji.

Zadbaj o swój dywan

Dywany są pięknym, stylowym elementem pomieszczenia. Dodają uroku nie tylko w mieszkaniu, ale też w lokalach usługowych, biurach czy hotelach. Często na pierwszy rzut oka dywan może wydawać się zadbany i czysty, jednak trzeba pamiętać, że jak każdą rzecz z materiału, dywan również należy prać. Dywany czy wykładziny dywanowe niestety mogą być też siedliskiem bakterii i roztoczy. W niewidocznych zakamarkach osiada brud, kurz, a czasem nawet jakieś resztki jedzenia czy śmieci, których gołym okiem nie widać. Niestety domowy odkurzacz sobie z nimi nie poradzi. Zapewne zdarzyło Ci się wylać nieraz jakiś napój lub płyn na dywan. Mimo, że szybko przetarłeś plamę i prawie jej nie widać, to pamiętaj, że i tak wylany płyn wsiąknął do materiału. Za jakiś czas w pomieszczeniu może unosić się dziwny, brzydki zapach. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, że przyczyną tego może być niewyprany dywan. Ważne, aby oprócz codziennej pielęgnacji i czyszczenia, poprzez np. odkurzanie czy ręczne pranie, zadbać o to, by co jakiś czas oddać dywan do profesjonalnej pralni.

czyszczenie dywanów warszawa
Pralnia dywanów – Warszawa Praga Południe Miejsce, w którym zapewniamy kompleksowe, profesjonalne czyszczenie dywanów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym co robimy. Wyróżnia nas jakość, precyzja i dokładność. Każde czyszczenie dywanu rozpoczynamy od usuwania zabrudzeń, odkurzania, usuwania plam, a następnie przechodzimy do prania właściwego. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty Twój dywan odzyska dawny wygląd, a Ty będziesz mieć pewność, że cały brud, kurz i bakterie zostały usunięte w procesie czyszczenia.

Odbierzemy dywan prosto z Twojego domu lub firmy!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, umożliwiliśmy odbiór dywanów z domu klienta. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na dojazd i nie będziesz musiał się martwić, jak dostarczyć do naszej pralni dywanów na Gocławiu – część Pragi Południe, dywan dużych rozmiarów. To też idealna opcja dla przedsiębiorców, którzy mają zazwyczaj duże ilości dywanów do wyprania. Przyjedziemy po dywan, wypierzemy go w naszej pralni i odwieziemy z powrotem na miejsce! Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi usługami. W ofercie mamy również: pranie wodne, czyszczenie chemiczne, magiel, prasowanie, pranie koszul oraz sukni ślubnych.

Czyszczenie dywanów: Warszawa

W pralni Lśniąca Biel przeprowadzamy profesjonalne czyszczenie, dzięki któremu dywany odzyskują dawny wygląd oraz świeży zapach. Pranie pozwala na głębokie oczyszczenie z wszelkich brudów czy plam, a także zalegających między włosami drobin kurzu i niewielkich odpadków. Korzystamy z nowoczesnego, a zarazem ekologicznego sprzętu najwyższej jakości. Nasza pralnia dywanów zlokalizowana jest na Gocławiu, obszarze dzielnicy Praga-Południe w Warszawie.

Pralnia dywanów hotelowych w Warszawie

Usługę prania dywanów kierujemy nie tylko do osób indywidualnych, ale również Klientów z branży hotelarskiej oraz apartamentowej. Pierzemy zarówno większe, jak i mniejsze tekstylia podłogowe. Nie mamy problemu z pozbyciem się nawet wieloletnich zanieczyszczeń czy trudnych do usunięcia plam. Dzięki praniu z powierzchni znikają także bakterie. Dlatego jeśli szukasz profesjonalnej pralni na Gocławiu w Warszawie, dobrze trafiłeś! Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na odbiór i czyszczenie dywanów.

Przewiń na górę