Pralnia Grochów

Pralnia na Grochowie

Usługi pralni w dzisiejszych czasach są na wagę złota, gdyż doskonale wiemy o tym, że nie każdy ma czas lub chęci podejmować się prania w domu. Zajmujemy się profesjonalnym praniem wodnym, prasowaniem, czyszczeniem chemicznym, krochmaleniem i maglowaniem na najwyższym poziomie. Mieścimy się na Gocławiu (część Pragi Południe). Przekonaj się już dziś, że skorzystanie z naszych usług ma wiele korzyści!

Pralnia Grochów

Jesteśmy specjalistyczną pralnią, która zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu prania wodno-chemicznego. Ofertę kierujemy nie tylko do indywidualnych odbiorców, lecz także do firm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i korzystamy z najlepszych sposobów pielęgnacji odzieży. Z nami zyskujesz pewność doskonałej obsługi i sprawnego działania. Usługi pralni – Grochów opierają się na szeroko rozumianym praniu oraz prasowaniu zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Zatrudniony w naszej firmie zespół dba o to, aby powierzone przez Ciebie rzeczy były traktowane z należytą starannością i dokładnością. Plusem skorzystania z oferty jest fakt, że korzystamy jedynie ze środków, które nie niszczą struktury tkaniny. Dzięki temu barwa odzieży zostaje zachowana, a materiał jest trwały. Niezwykle ważna jest dla nas terminowość i sprawne wykonywanie zadań.

pralnia grochów

Pralnia Grochów – oferowane usługi

Pralnia – Grochów stara się dbać o środowisko, wykorzystując sprawdzone oraz ekologiczne środki chemiczne. Ważne jest dla nas to, aby pranie sprzyjało środowisku i go nie zakłócało. W szerokiej ofercie naszej firmy znajdziesz głównie:
• Czyszczenie chemiczne (pranie na sucho) – proces czyszczenia jest w pełni zautomatyzowany i bezpieczny dla natury.:

• Pranie wodne (pranie na mokro) skutecznie usuwa zabrudzenia z odzieży i tkanin za pomocą profesjonalnych środków do prania z jednoczesnym zastosowaniem naturalnych sposobów krochmalenia.:

• Pranie dywanów – posiadamy doświadczenie także w praniu dywanów na wysokim poziomie.:

• Prasowanie i maglowanie – za pomocą tych czynności możesz wpłynąć na dłuższą świeżość i trwałość materiałów. Dochodzi do pozbycia się alergenów i drobnoustrojów.

• Usługi pralnicze dla firm – każdego dnia stawiamy na wysoką jakość i terminową obsługę.

W przypadku, gdy chcesz zaoszczędzić czas i koszty, zachęcamy do skorzystania z prania na telefon. Najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania każdego klienta.
Pranie odzieży i innych materiałów warto powierzyć specjalistom, którzy dzięki specjalnych technikom i środkom pozwolą uzyskać pożądany efekt w krótkim czasie. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej pralni dla Grochowa.

Przewiń na górę