Pralnia Saska Kępa

Pralnia Saska Kępa

Szukasz miejsca w którym możesz uprać i wyczyścić rzeczy, które niekoniecznie zmieszczą się do Twojej pralki? A może problemem nie jest wielkość, a delikatność materiału, który wymaga szczególnego traktowania? Znajdujemy się na Gocławiu, który jest częścią Pragi Południe. W naszej zajmiemy się każdym rodzajem odzieży, a także wykładzinami, firanami i pościelą. Możesz bez obaw powierzyć nam swoje rzeczy, bo wrócą do ciebie czyste, pachnące i bez żadnej skazy. Zajmujemy się nie tylko praniem na mokro, ale także czyszczeniem chemicznym, dlatego poradzimy sobie nawet z największymi zabrudzeniami. Obawiasz się że garnitur, spódnica lub suknia straci fason lub ulegnie deformacji, jeśli wypierzesz ją w domu? Nasza pralnia dostosowuje metody czyszczenia indywidualnie i używa wyłącznie środków, które wyczyszczą ubrania, nie narażając ich na zniszczenie

pralnia saska kępa

Pralnia – Saska Kępa

Jeśli zmagasz się z uporczywymi plamami na tkaninach, które nie chcą zejść mimo Twoich starań lub obawiasz się, że czyszcząc je, możesz naruszyć strukturę materiału. Jeśli poszukujesz pralni na Saskiej Kępie – przynieś swoje pranie do nas!Wykorzystujemy pranie na mokro, czyszczenie na sucho oraz specjalna metodę Lagoon, która wykorzystuje wodę i środki biodegradowalne. Dzięki tym różnorodnym metodom przyjmujemy wszystkie rodzaje tkanin. Specjalizujemy się w praniach sukien ślubnych, a także innych kreacji na wyjątkowe wieczory. Dzięki naszym usługom Twoja stylizacja nie musi być strojem tylko na jeden raz. Oddając ubrania w nasze ręce, zaoszczędzisz czas i energię, a będziesz mieć pewność, że odzież po powrocie będzie błyszczeć! Oprócz prania oferujemy także prasowanie oraz maglowanie większych tkanin, dzięki czemu będą miękkie i bez żadnych zagnieceń. Zastosowanie wysokiej temperatury pozwala pozbyć się wszystkich drobnoustrojów oraz alergenów. W ofercie mamy również krochmalenie, które dobrze konserwuje materiał.

Pralnia dla firm – Saska Kępa

Oferujemy nasze usługi także firmom, którym zależy na wysokiej jakości oraz terminowości. Dodatkową zaletą jest możliwość zamówienia prania na telefon, dzięki któremu nie ma potrzeby wychodzenia z domu lub siedziby. Po podaniu adresu nasz pracownik przyjedzie odebrać rzeczy, by w umówionym terminie zwrócić je już wyczyszczone. Profesjonalna pralnia to oszczędność czasu, energii i zmartwień, które możesz mieć, próbując wyczyścić delikatne materiały i niestandardowe zabrudzenia. W naszej firmie szybko wypierzemy nawet dużą ilość rzeczy, zaczynając od ubrań. kończąc na dywanach i pokrowcach. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przynieś rzeczy do naszej siedziby, a już wkrótce będziesz cieszyć się pachnącym i świeżym praniem. Zapraszamy do naszej pralni!

Przewiń na górę